Блог

Двоповерховий будинок в передмісті Рівного

Об'єкт: Двоповерховий будинок в передмісті Рівного.

Для кого: подружжя з 45-річним сімейним досвідом, у якого велика родина дітей та онуків.

Основні завдання: при створенні проекту врахувати, що родина час від часу збирається за одним столом, а онуки люблять приходити у гості просто так; організувати окремі спальні для чоловіка та дружини; організувати дитячу кімнату для онуків; обов'язково вхід в кухню має бути з прихожої і вітальні; дизайн всіх приміщень.

Особливості проекту:

На першому поверсі було вирішено (так і було заплановано в архітектурному проекті) створити загальний простір з прихожею, вітальнею і столовою. Але при цьому вхід у кухню був і зі сторони столової зони (розсувні двері) і зі сторони прихожої, так як хозяйка любить готувати, але щоб і запахи особливо не заважали. Крім цього, на першому поверсі є кабінет і гостьовий санвузол. З прихожої-холу є вихід на сходову частину, яка майже не проглядається з інших приміщень.

Особливістю другого поверху стало те, що по бажанню замовників було організовано дві окремі спальні: для хозяйки і для хазяїна, з окремими гардеробними. А також великий санвузол і дитяча для онуків. Стилістика проекту та засоби її втілення:Що стосується стилістичного рішення, то особливих побажань не було. Тому ми запропонували сучасну класику на перший поверх і просто сучасний стиль на другий.

Кольорова гама була замовлена в голубих, сірих, світло-пісочних, частково бузкових тонах. Вітальню, столову та кухню ми виконали з поєднанням сіро-голубих, пісочних, коричневих та світло молочних тонах – це дуже вдале поєднання, так як воно об'єднує в собі кольори неба, води, землі, піску, дерева – т.б. природне середовище. Крім того було передбачено і камін, що додало затишку і комфорту.

MAKOVSKI: підпишіться на новини та корисні статті по дизайну інтер'єру

Наші послуги

Дизайн інтер'єру квартир

Дизайн інтер'єру будинків

Дизайн інтер'єру кафе, барів

Дизайн інтер'єру офісів

Контакти

Бюро Makovski

Aвул. Директорії буд 6 
Рівне, Україна 33000

T+38 (067) 937 44 89