Блог

Дворівнева квартира в ЖК «На Щасливому» №1

Об'єкт: двокімнатна квартира з додатковим мансардним поверхом (були закладені тільки балки перекриття без сходів) і двома санвузлами.

Для кого: сім*я з двома дітьми: дівчинка 12 років і 1 рік.

Основні завдання: проект сходів з перекриттям; планувальне рішення новоствореного мансардного поверху: дві дитячі кімнати, санвузол, хол; планувальне рішення основного поверху: коридор-прихожа, спальня батьків, два санвузли і вітальня-кухня-столова; безпосередньо сам дизайн-проект двох поверхів.

Особливості проекту: через певне розміщення балок перекриття і відсутність поверху над коридором, сходи можна було побудувати тільки з приміщення вітальні; через відсутність відведення каналізації , була проблема облаштування санвузла на мансардному поверсі, але це було вирішено; як бонус – це повноцінні вікна на мансардному поверсі, що дало змогу не вбудовувати дахові вікна.

Стилістика проекту та засоби її втілення: прованс, класика, американська класика; в санвузлах і кухні була використана керамічна плитка в середземноморському стилі; на стелі і стінах використані карнизи і молдинги з додатковими декоративними елементами в класичному стилі, стінові панелі; стіни покриті декоративною штукатуркою з легкою текстурою в теплих відтінках.

MAKOVSKI: підпишіться на новини та корисні статті по дизайну інтер'єру

Наші послуги

Дизайн інтер'єру квартир

Дизайн інтер'єру будинків

Дизайн інтер'єру кафе, барів

Дизайн інтер'єру офісів

Контакти

Бюро Makovski

Aвул. Директорії буд 6 
Рівне, Україна 33000

T+38 (067) 937 44 89