Як показує практика, інтер'єр дизайн котеджу може багато розповісти про його власника. Однак часто люди, в силу недостатнього володіння творчими та інженерними навичками, потребують допомоги дизайнерів для реалізації сміливих ідей оформлення приміщень. Студія «Makovski» готова вирішити будь-які питання по створенню архітектурних шедеврів, а замовити дизайн проект котеджу у нас - означає дати собі шанс насолодитися не тільки красою створеного дизайну будинку, але і його функціональністю, не докладаючи особливих зусиль.

Чому звернення до професіоналів - найкраще рішення?

Залучення фахівців до створення дизайну інтер'єру котеджу дозволяє уникнути помилок, врахувати важливі нюанси та ретельно опрацювати всі моменти. Адже професіонал має більш глибокий погляд на приміщення, володіє необхідними художніми знаннями (колористика, особливості стилів, характеристики матеріалів), навичками функціонального зонування простору, а також здатністю об'єднати всі кімнати в будинку в цілісну і завершену композицію. Кожен створений нами дизайн проект інтер'єру котеджу включає розробку унікальної концепції з урахуванням функціонального призначення кімнат і особистих побажань замовника. При проектуванні інтер'єру фахівець враховує:
 • Вимоги клієнта щодо стилю і колірної гами оформлення.
 • Функціональне призначення та особливості розташування всіх кімнат.
 • Архітектурні особливості кожного приміщення (площа, геометрія).
 • Кількість природного світла і штучних джерел освітлення.
 • Розташування інженерних комунікацій і обладнання.
 • Сучасні стандарти пожежної безпеки.
 • Актуальні тенденції в області ергономічного облаштування простору.
Схема роботи
Дизайн інтер'єр котеджу в Рівному є багаторівневою процедурою: від початкового обміру приміщень до отримання кінцевого результату проходить трудомісткий процес розробки проектної документації та стилістичної концепції. Зазвичай виконання дизайну вимагає активної участі не тільки дизайнерів і замовника, а й суміжних фахівців.
 • Перший етап включає в себе точні обміри всіх приміщень і проектування остаточного планування будинку на основі обговорення з господарями переваг, обліку конструктивних особливостей котеджу і функціонального потенціалу приміщень. Даний етап робіт є найбільш важливим, оскільки являє собою розробку «фундаменту», на якому базуватиметься вся інша проектна документація по дому.
 • Другий етап робіт включає створення концепції та стильового рішення, розробку ескізів та 3D-візуалізації майбутнього інтер'єру. На підставі обраного концепту підбираються оздоблювальні матеріали та кухонне обладнання, покриття для підлоги, проектуються стелі та розташування освітлювальних приладів. Саме на цьому етапі проекти переходять від своєї теоретичної частини до їх практичної реалізації.
 • На третьому етапі вже розробляється вся технічна документація по проекту будинку. На підставі цих креслень будуть робитися безпосередньо ремонтні роботи та в цій частині потрібно високий ступінь деталізації та акуратності.
На кожному етапі робіт контролюється їх якість та відповідність проекту котеджу. Кожен дизайн проект нашої компанії - це справжній шедевр, в основі чого лежить професіоналізм і відповідальність.

Чому дизайн інтер'єру котеджу варто замовляти у нас?

Замовити інтер'єр котеджу – часто досить складна, витратна за часом процедура. Тому студія «Makovski» докладає максимальних зусиль для зручності своїх замовників. Плюси співпраці з нами:
 • Гарантія комфорту. Співробітники піклуються про затишок клієнта, тому враховують все дрібниці в процесі роботи.
 • Оперативність і якість виконання замовлення. Оформлення інтер'єру відбувається строго в обумовлений термін, за чітко встановленим планом.
 • Мінімальні витрати. Вартість оздоблювальних матеріалів, підібраних нами, вийде значно дешевше, ніж в спеціалізованих магазинах.
 • Своєчасний прийом замовлення: наші співробітники постійно на зв'язку і швидко реагують на запити клієнтів.
 • Оригінальні дизайнерські підходи. Замовити дизайн проект інтер'єру котеджу у нас означає отримати неповторне дизайнерське рішення, засноване на клієнтських перевагах.
 • Колосальний досвід. Співробітники студії втілюють в життя дизайни клієнтів ось уже декілька років, знають різні тонкощі проектування та допоможуть в найкращому втіленні ідей замовників.
Ви завжди можете дізнатися вартість котеджу інтер'єр у наших менеджерів та отримати професійну консультацію: по телефону, через форму зворотного зв'язку або при особистому візиті в офіс компанії.

MAKOVSKI: підпишіться на новини та корисні статті по дизайну інтер'єру

Наші послуги

Дизайн інтер'єру квартир

Дизайн інтер'єру будинків

Дизайн інтер'єру кафе, барів

Дизайн інтер'єру офісів

Контакти

Бюро Makovski

Aвул. Директорії буд 6 
Рівне, Україна 33000

T+38 (067) 937 44 89