Розробка проекту інтер'єру будинку - один з найважливіших етапів в реалізації вашої мрії по створенню затишного і комфортного, респектабельного і стильного житлового простору. Адже дизайн будинку інтер'єр повинен відповідати вашому статусу і рівню життя, відображати ваші смаки, уподобання і життєвий уклад, і при цьому бути функціональним, стилістично цікавим, оформленим з нестандартними архітектурними та художніми рішеннями. Розроблений фахівцями компанії «Makovski», інтер'єр вашого будинку стане не просто розкішним, але і максимально зручним для проживання.
 

Переваги якісного проекту дизайну інтер'єру будинку

 
Якщо інтер'єр заміського будинку буде виконаний належним чином, замовник зможе розраховувати на наступні переваги:
 
 • Перебуваючи в ідеально спроектованому приміщенні, відчувається максимальна ступінь комфорту: всі необхідні вам предмети знаходяться на своїх місцях, освітлення оптимально відповідає вашим потребам, комунікації дозволяють без труднощів користуватися побутовою та комп'ютерною технікою.
 • Гармонійне поєднання кольорів, фактур і форм доставляють естетичну насолоду і не стомлюють погляд, обробка кожного приміщення відповідає його призначенню.
 • Грамотно виконане зонування дозволяє раціонально використовувати кожен квадратний метр площі та при цьому зберегти відчуття простору. Інтер'єр дизайн заміського будинку розробляеться відповідно до сучасних концепцій та спрямований на те, щоб при максимальній функціональності приміщень в них залишалося досить вільного простору. Це досягається шляхом використання технологічних новинок меблевого виробництва, оригінальними ідеями багатофункціонального використання предметів обстановки та іншими прийомами.
 
Розроблений нашими фахівцями інтер'єр для будинку буде оптимально відповідати вашому стилю життя, забезпечить комфорт і затишок, стане для вас джерелом натхнення і естетичного задоволення.
 

Як свою роботу виконують дизайнери студії «Makovski»?

 
Коли розробляється інтер'єр будинку квартири, приймається до уваги безліч нюансів, яких немає при оформленні інших приміщень. Тут - солідна площа, принципово відрізняється планування, більш складна архітектура. А ще - екстер'єр та унікальний навколишній природний ландшафт, які також потрібно враховувати, щоб створити дійсно гармонійний образ.
 
Інтер'єр квартири будинки – це складний процес як мінімум тому, що на відміну від інших приміщень тут немає стількох технічних обмежень, а тому варіантів оформлення може бути безліч. Завдання дизайнера - допомогти замовнику визначитися зі стилем і необхідними опціями, щоб об'єкт повністю відповідав усім очікуванням в плані естетики, функціональності, вартості та зручності в експлуатації.
 
Якщо інтер'єр для будинку купити в нашій студії, будуть враховані всі нюанси, виконаний повний комплекс робіт по створенню гармонійного оформлення:
 
 1. Знаходимо стилістичне рішення для майбутнього дизайн-проекту інтер'єру будинку, яке припаде до смаку всім членам сім'ї;
 2. Розробляємо планувальні рішення, раціонально використовуючи простір;
 3. Створюємо якісну візуалізацію дизайн-проекту інтер'єру будинку, яка дозволить до початку робіт оцінити доречність обраних рішень;
 4. Готуємо технічні плани, оснащуючи будинок всім необхідним для неперевершеного комфорту;
 5. Створюємо детальну робочу документацію для якісного втілення проекту в життя.
 6. Здійснюємо авторський нагляд за ходом ремонтних робіт і фінальне декорування приміщень.
 

Гарантія вигідного співробітництва

 
Студія «Makovski» - це місце, де створюються бездоганний декор будинку інтер'єр. У нас можна замовити дизайн-проект під ключ за вигідною ціною для всіх типів житлових об'єктів, включаючи приватні будинки. Приділяючи увагу кожній деталі, вміло поєднуючи естетику і функціональність, ретельно підбираючи гармонійне поєднання стилів, відтінків і форм, ми відображаємо в оформленні яскраву індивідуальність господарів, створюючи красивий і комфортний для життя простір.
 
 • Гарантуємо грамотне планування. Це дозволить зробити все приміщення просторим та затишним.
 • Знаходимо оптимальні рішення під ваш бюджет.
 • Робимо класний затишний дизайн інтер'єру. Створимо унікальний об'єкт для життя.
 • Дамо документальне підтвердження на всі види виконаних робіт.
 • Пропонуємо зручні способи оплати.
 • Використовуємо тільки реально існуючі матеріали та меблі. Вам не треба буде «бігати» по магазинах, ми все самі знайдемо і покажемо.
 
Якщо у вас виникнуть додаткові питання, ви зможете звернутися до наших кваліфікованих менеджерів і детально проконсультуватися з ними. Вони розкажуть про оптимальний інтер'єр для будинку та нададуть інформативні відповіді. Чекаємо на ваші дзвінки!

MAKOVSKI: підпишіться на новини та корисні статті по дизайну інтер'єру

Наші послуги

Дизайн інтер'єру квартир

Дизайн інтер'єру будинків

Дизайн інтер'єру кафе, барів

Дизайн інтер'єру офісів

Контакти

Бюро Makovski

Aвул. Директорії буд 6 
Рівне, Україна 33000

T+38 (067) 937 44 89