Ремонт квартири - це завжди досить складний і трудомісткий процес. Підсумковий результат і рівень якості залежить не тільки від обраних матеріалів, майстерності спеціалістів під час ремонтних робіт, але і від правильно оформленої робочої документації: кошторису витрат, договору з підрядником і безпосередньо дизайн-проекту. Замовляючи інтер'єр і дизайн квартири в студії «Makovski», ви демонструєте готовність працювати з професіоналами, які мають достатній досвід і відповідну освіту, що дозволяє їм грамотно і детально опрацювати вашу ідею, втіливши все в точності з задуманим.
 

Чому дизайн інтер'єру квартири - це кращий варіант?

 
Замовити інтер'єр квартири дизайн в Рівному слід з кількох причин: складання дизайн-проекту разом із грамотним фахівцем дозволить отримати в підсумку результат, відповідний очікуванням. Більш того, замовляючи дизайн проект квартири під ключ, можна прорахувати приблизний кошторис витрат і спланувати бюджет. Досвідчений дизайнер допоможе у плануванні кімнат, у виборі підходящих меблів і оздоблювальних матеріалів.
 
Також замовити дизайн проект інтер'єру квартири необхідно, тому що:
 
 • Знаючи точний перелік матеріалів можна підібрати більш економічні варіанти, а це дозволить зменшити витрати.
 • Ремонтні компанії не беруться за роботу без проекту, оскільки готові креслення дозволяють уникнути можливих випадків, коли доведеться переробляти або доробляти роботу.
 • Складання кошторису дозволить чітко відстежувати, куди та на що будуть витрачені кошти.
 • Робота з професіоналом дозволить повною мірою використовувати функціонал приміщень і зробити найбільш комфортний і ергономічний дизайн.
 • 3D візуалізація дасть повне уявлення, як буде виглядати готовий дизайн і ремонт, дозволить довести задум до бажаного ідеалу.
 
Кожна кімната квартири опрацьовується з урахуванням її типу: дитячі виконуються з натуральних матеріалів, враховуються потреби дітей у вільному просторі, кухні розробляються відповідно до необхідності розміщення побутових приладів, у вітальнях на перше місце ставиться зручність для розміщення обіднього столу.
 

Як створюється проект інтер'єру та дизайну квартири?

 
Інтер'єр проект квартири включає в себе наступні етапи:
 
 1. Обміри житлового приміщення і створення креслення. Точність і доскональність, використання сучасного обладнання на даному етапі стають запорукою правильності виконання всіх наступних робіт.
 2. Складання технічного завдання на розробку інтер'єру квартири. Воно складається з урахуванням всіх моментів, з'ясованих в процесі обмірів, а також даних, вказаних в діалогах з клієнтом, цікавих рішень, запропонованих дизайнерами.
 3. Планувальні рішення (ескізний проект). Грамотне планування приміщення дозволяє врахувати індивідуальні особливості кожного члена сім'ї - його стиль життя, уподобання, звички. Функціональністю наділяється кожен сантиметр житлової площі.
 4. Розстановка меблів враховує розміри меблів і її форму. На етапі розстановки меблів враховуються відстані та проходи для зручного і комфортного проживання в новій квартирі. На основі плану розстановки меблів робляться всі наступні креслення по електрики.
 5. Візуалізація (стилістичний проект) допомагає побачити інтер'єр і на стадії його створення внести поліпшення. 3-D візуалізація допомагає грамотно підібрати стиль меблів і оздоблювальних матеріалів, визначитися з вибором кольорів. Вона особливо необхідна, коли створюється дорогий інтер'єр квартир.
 6. Робочий проект. Результат - комплект робочих креслень для виконання робіт будівельниками, з урахуванням всіх існуючих комунікацій і стояків. Це одна з основних стадій проектування, яка допомагає виконати всі роботи максимально правильно.
 

Чому варто співпрацювати саме з нами?

 
Фахівці компанії «Makovski» пропонують послуги з розробки проекту дизайну квартир різного метражу і типу забудови. Професійний підхід і комплексні рішення дозволяють створювати функціональні інтер'єри оригінальних і класичних стилістики, в яких комфортно перебувати і приємно жити. Серед переваг співпраці з нами можна виділити:
 
 • Фіксовані терміни проектування.
 • Фіксовані ціни проектування.
 • Підбір матеріалів, обладнання та меблів для кожного проекту в повному обсязі.
 
Якщо вас цікавить вартість інтер'єру для квартири або ви хочете проконсультуватися, звертайтеся до наших менеджерів за вказаними на сайті телефонами. Вони розкажуть про всі нюансі співпраці та запропонують найбільш вигідні варіанти для вашого приміщення.

MAKOVSKI: підпишіться на новини та корисні статті по дизайну інтер'єру

Наші послуги

Дизайн інтер'єру квартир

Дизайн інтер'єру будинків

Дизайн інтер'єру кафе, барів

Дизайн інтер'єру офісів

Контакти

Бюро Makovski

Aвул. Директорії буд 6 
Рівне, Україна 33000

T+38 (067) 937 44 89