Яким ви бачите ідеальний інтер'єр офісу? Аж ніяк не зі стандартним розміщенням столів по периметру, похмурими сірими стінами та горою паперів, для розміщення яких немає спеціального місця. Такі асоціації з робочими приміщеннями повинні залишитися в минулому. Сучасний дизайн офісів - яскравий, стильний і функціональний. Це зручно розташовані робочі зони, щоб у кожного зі співробітників був свій куточок, практичні ніші для документів і канцелярії, продумане освітлення, м'які крісла-подушки в зоні відпочинку та кухонний майданчик, де можна спокійно відновити сили за чашкою кави та не заважати колегам - ось загальні риси комерційних інтер'єрів нового покоління.
 
В нашій студії ви можете легко замовити послуги з оформлення офісного приміщення «під ключ». Ми розробляємо і погоджуємо з клієнтом проект з докладною 3D-візуалізацією, а далі повністю втілюємо всі задумки. Те, що дизайнерський проект реалізується однією командою, забезпечує вигоду ціни і точне виконання ідей дизайнерів.
 

Стильний дизайн офісного простору

 
Дизайн інтер'єр офісу розробляється для кожної окремої частини приміщення. В першу чергу це:
 
  • Робочі кабінети. Вони виконуються в загальній стилістиці. Акцент робиться на зручності співробітників і ергономічному розподілі меблів, техніки в форматі виділених площ.
  • Кімната переговорів і конференц-зал. Являють собою окремі приміщення з посиленою діловою атмосферою. Меблеве наповнення є лаконічним и строгим: зручний стіл переговорів зі стільцями або кріслами і необхідне обладнання стануть супутниками нарад і зустрічей з діловими партнерами.
  • Ресепшн. Один з ключових майданчиків, які впливають на респектабельність фірми. Через нього проходить велика кількість людей, тіснота від меблів або нестача освітлення неприпустимі. Місце очікування зустрічі для клієнта облаштовується особливо ретельно. У зоні ресепшн доречно розташування елементів фірмового стилю компанії, знакових деталей.
  • Кабінети керівників. Кабінети керівників оформляються в ускладненому варіанті загальної концепції. Підкреслюється статусність, застосовуються нестандартні функціональні ходи. Кабінети керівного складу можуть включати зону для проведення нарад і місце відпочинку.
 
Дизайнери «Makovski» розробляють кілька варіантів ескізів дизайн-проекту, а замовник вибирає найбільш відповідний його смаку, який і піде в роботу. Після остаточного узгодження оформлення інтер'єру офісу виконуються робочі креслення і плани обробки з розстановкою меблів. Втілення дизайну супроводжується авторським наглядом, який забезпечує оперативність в разі внесення дрібних поправок в ході ремонту.
 

Основні етапи співробітництва з нами

 
Інтер'єр дизайн офісу в Рiвному – це досить складний процес, який формується з декількох етапів:
 
  1. Ви телефонуєте нам за телефоном чи залишаєте заявку на сайті. Ми консультуємо та обговорюємо майбутній проект. Наш архітектор знайомиться з вашим приміщенням і ідеями, обговорює планування і майбутній стиль інтер'єру, становить і погоджує технічне завдання на дизайн-проект, укладає договір на створення попередніх ескізів.
  2. Наша команда готує дизайн-проект. Ми надаємо вам ескізи майбутнього інтер'єру, узгоджуємо їх і складаємо остаточний варіант договору, знімаємо всі необхідні виміри та проводимо фотофіксацію приміщення, готуємо комплект креслень, а також створюємо 3-D візуалізацію проекту.
  3. Вибираємо меблі та матеріали для оздоблення. Здійснюємо спільну поїздку по меблевих салонах, відвідуємо разом з вами різні виставки з метою знайти необхідні меблі, сантехніку, освітлювальні прилади та аксесуари, контролюємо своєчасність доставки на об'єкт.
  4. Авторський нагляд. Щоб контролювати хід поетапної реалізації затвердженого дизайн-проекту і його відповідність встановленим графіком, ми заздалегідь обговорюємо з вами можливі форс-мажорні обставини, щоб мінімізувати простої та помилки, які можуть бути допущені робочою бригадою, по ходу робіт в документацію вносяться коректування.
  5. Здаємо повністю готовий об'ект точно в термін! За підсумками робіт підписуємо Акт здачі-приймання готового об'єкта.
 

Чому саме наша компанія?

 
Наш дизайн інтер'єру в офісі створює цілий корпоративний світ, покликаний щодня надихати кожного співробітника приміщення, приємно дивувати його відвідувачів і створювати доброзичливу робочу атмосферу. Застосування простих, але стильних форм з нейтральними відтінками дозволяє нашим дизайнерам створювати затишні, об'ємні приміщення з виділенням необхідних функціональних зон.
 
Вартість інтер'єру в офісі повністю виправдовує себе, адже ми гарантуємо професійний підхід до справи. У нас працюють виключно компетентні дизайнери інтер'єрів, що володіють необхідними знаннями та досвідом. Вони відмінно розбираються в сучасних трендах декору офісних приміщень і можуть запропонувати кілька цікавих варіантів оформлення на вибір.
 
Ми прекрасно розуміємо, що кожне службове приміщення вимагає вдумливого підходу, тому намагаємося, щоб воно вийшло унікальним, відображало атмосферу і дух компанії. В обов'язковому порядку враховуються побажання замовника щодо планування, меблювання, освітлення, колірної гами та стилістики дизайну офісів.
 
Таким чином, якщо вам потрібні сучасні інтер'єри офісів, звертайтесь до нашої студії «Makovski» та консультуйтесь з кваліфікованими менеджерами – вони нададуть інформативні відповіді на ваші питання та розкажуть, як буде проходити взаємовигідна співпраця.

MAKOVSKI: підпишіться на новини та корисні статті по дизайну інтер'єру

Наші послуги

Дизайн інтер'єру квартир

Дизайн інтер'єру будинків

Дизайн інтер'єру кафе, барів

Дизайн інтер'єру офісів

Контакти

Бюро Makovski

Aвул. Директорії буд 6 
Рівне, Україна 33000

T+38 (067) 937 44 89