«Малогабаритки» не завжди дарють власникам бажаного комфорту. Незручне планування, складності з розстановкою меблів, мінімум можливостей для декорування викликають незадоволеність власним житлом і часто можуть сприяти поганому настрою. Однак навіть обмежену площу можна перетворити на стильний і ергономічний простір – треба лише замовити малогабаритні квартири дизайн в студії «Makovski».
 
Дизайнери нашої компанії обов'язково допоможуть знайти рішення для створення привабливої та комфортнї обстановки в невеликому приміщенні. Продумане перепланування, грамотна прокладка комунікацій, правильно підібране стильове рішення, вивірена розстановка декору та меблів, а також незвичайний сценарій освітлення дозволять візуально розширити межі квартири, і дадуть власникам можливість для повноцінного життя в гармонійному оточенні.
 

Які прийоми часто використовуються дизайнерами під час створення проекту?

 
Щоб малогабаритні квартири дизайн інтер'єр виправдав клієнтські очікування, професійні дизайнери досить часто використовують наступні прийоми:
 
  • Оформлення приміщення в холодних і пастельних тонах. Переважання цих кольорів розширює простір. Додавання яскравих елементів, точково розташованих в кімнаті, розбавить обстановку, зробить її ненудною. До того ж, привертаючи до себе увагу і змушуючи фокусувати на собі зір, яскраві предмети сприяють візуальному збільшенню приміщення.
  • Використання підсвічування і збільшення освітленості. Темне приміщення виглядає похмурим, недолік світла з'їдає його площа. Точкове підсвічування вирішить цю задачу.
  • Вибір меблів на користь модульних конструкцій, відмова від додаткових елементів меблів. Меблева індустрія намагається відповідати запитам споживачів. Громіздкі меблеві елементи можна легко замінити на конструктори, предмети два в одному, три в одному. Легкі меблі, розставлені по периметру, звільняють простір.
  • Додавання дзеркал. Підібрані зі смаком і правильно розташовані дзеркала допоможуть розширити простір чи не в два рази.
  • Відмова від дверей. Стандартні двері при відкритті з'їдають частину приміщення. Позбутися від цієї незручності можна за допомогою ширми, новомодної складної двері на магнітах.
 

Врахування побажань замовника - головний пріоритет для дизайнера

 
Малогабаритні квартири студії дизайн в Києві створюється з урахуванням всіх ваших запитів і побажань. Фахівці враховують склад сім'ї, намагаються максимально виразити вашу індивідуальність. Це дозволяє створити проект дизайну об'єкта, жити в якому дійсно буде комфортно!
 
Як підбираються матеріали? При виборі матеріалів для оформлення квартир ми робимо ставку на практичність і натуральність. Завдяки цьому приміщення виходять красивими, екологічними, але максимально простими у догляді і довговічними.
 
Що стосується меблів та інші предметів інтер'єру, ми враховуємо ваші побажання і обраний стиль кожного приміщення. Меблі для малогабаритних квартир (шафи, тумби, полиці) є максимально місткими, але при цьому компактними. Освітлення дозволяє візуально розширити простір. Дрібні предмети декору грамотно розставляють акценти в приміщеннях.
 
І це далеко не все! При оформленні малогабаритних квартир ми використовуємо і інші власні секрети. Дізнатися про них ви зможете, уклавши договір на розробку дизайну.
 
Переваги співпраці з нами
 
Головне в дизайні малогабаритних квартир - ергономічно розташувати найнеобхідніші речі, розширити простір, звільнити місце для відпочинку і роботи. Студія «Makovski» готова розробити для вас унікальний проект, який ефектно виглядає навіть в маленькому просторі. Наша команда допоможе вам створити стильний, практичний, функціональний проект малогабаритної квартири і теплу, затишну домашню обстановку.
 
Існує ще декілька причин, чому малогабаритні квартири дизайн ремонт слід замовляти саме у нас:
 
  • Нестандартні рішення. Наші дизайнери пропонують оптимальні варіанти для якісного перетворення малогабаритних квартир - від перепланування і зонування до правильного вибору стилю.
  • Детальна візуалізація. Замовник зможе побачити, як зміниться його квартира, ще на етапі обговорення проекту. Ми представляємо клієнту докладні барвисті ескізи і специфікації, а також візуалізацію в 3D.
  • Можливість зміни проекту. Наші клієнти можуть скорегувати проект в ході робіт - ми обов'язково внесемо потрібні правки і продумаємо можливості для їх гармонійного вбудовування в концепцію.
 
За час своєї діяльності ми накопичили значний досвід, який дозволяє нам виконувати малогабаритні квартири в Україні дизайн на найвищому рівні. Нас відрізняють індивідуальний підхід до кожного клієнта і демократичні ціни. Ми створюємо не просто ідеальні проекти, а робимо з невеликого приміщення затишне, стильне, сучасне, наповнене всім необхідним функціоналом житло!

MAKOVSKI: підпишіться на новини та корисні статті по дизайну інтер'єру

Наші послуги

Дизайн інтер'єру квартир

Дизайн інтер'єру будинків

Дизайн інтер'єру кафе, барів

Дизайн інтер'єру офісів

Контакти

Бюро Makovski

Aвул. Директорії буд 6 
Рівне, Україна 33000

T+38 (067) 937 44 89