Замовляючи комплексний інтер'єр під ключ, ви отримуєте повний супровід проекту на стадії його створення і реалізації. Вам не доведеться самому думати про те, де знайти ремонтну бригаду, стежити за поставками матеріалів, термінами та правильністю виконання робіт, їздити по магазинах у пошуках необхідних меблів і матеріалів. Ми зробимо це за вас в рамках єдиного договору на всі роботи з нашою студією. Співробітники компанії «Makovski» не просто малюють привабливу картинку. Вони враховують ваші побажання. Ми зацікавлені в тому, щоб в результаті вийшов ергономічний, комфортний, зручний і стильний інтер'єр.
 

Для кого підійде дизайн інтер'єру під ключ?

 
Дизайн під ключ потрібен насамперед двом категоріям людей:
 
 • Тим, хто не розбирається в питаннях ремонту, і не любить взаємодіяти з будівельниками. Якщо ви новачок в цьому питанні, і не плануєте підвищувати свій професіоналізм, не бажаєте витрачати нерви та ламати голову, тоді делегуйте ці питання дизайнеру. З його допомогою ви зможете спокійно спати, а ремонт у приміщенні пройде для вас непомітно.
 • Тим, у кого мало вільного часу. Якщо ваша робота для вас важливіше, ніж щоденні зустрічі з будівельниками, не пошкодуйте коштів на повний дизайн проект під ключ в Києві. Частина турбот з контролю будівництва ляже на плечі дизайнера, а ви зможете зосередитися на більш важливих для вас питаннях.
 
Дизайнер бачить картинку в цілому і здійснює комплексний підхід, враховуючи безліч речей:
 
 • Технологічні та інженерні моменти.
 • Властивості матеріалів і поєднання кольорів і фактур.
 • Відповідність обраному стилю.
 • Ваші індивідуальні побажання.
 
Професійно зроблений дизайн інтер'єру відрізняється цілісністю образу, увагою до дрібниць і ретельністю опрацювання.
 

Що включає в себе дизайн інтер'єру під ключ?

 
Дизайн інтер'єру під ключ виконується наступним чином:
 
 1. Підготовка. Спочатку потрібно побачити об'єкт, визначити його архітектурні особливості, уточнити побажання власників до кольору і стилю, дізнатися про їхні звички та спосіб життя. Це важливо, адже зібрана інформація, точні виміри і фотофіксація допоможуть скласти детальне технічне завдання.
 2. Опрацювання концепції. Авторський дизайн інтер'єру - це не звичайний ремонт. Щоб створити його концепцію, потрібно продумати кожну деталь: розробити планування і колористику простору, підібрати оздоблювальні матеріали, освітлення і меблі. Все це необхідно, щоб замовник отримав деталізовану візуалізацію проекту.
 3. Створення робочого проекту. Після схвалення ескізів можна приступати до опрацювання всіх креслень, складання кошторису і специфікацій для будівельних і ремонтних робіт. Чому це важливо? Навіть геніальний дизайнерський задум для інтер'єру під ключ неможливо втілити без продуманої технічної складової.
 4. Ремонтні роботи. Щоб дизайн вийшов таким, як був задуманий, потрібно постійно контролювати робочий процес на об'єкті. Тому головне завдання на цьому етапі - авторський нагляд. Адже тільки фахівець під час робіт, наприклад, по дизайну квартири або офісу знизить витрати і придумає альтернативні рішення в разі незапланованих змін.
 5. Комплектація простору. Коли всі оздоблювальні роботи завершені, починається найцікавіша стадія, під час якої приміщення приймає остаточний вигляд. Щоб зробити проект індивідуальним, більшість предметів меблів і декоративних елементів створюють на замовлення в майстернях.
 6. Усунення дрібних недоліків. Ретельне опрацювання технічної документації та авторський нагляд дозволяють уникнути великих недоліків ще на етапі ремонтних робіт. Однак іноді трапляються зовсім дрібні несправності. Переживати в такому випадку не варто. Бригада усуне їх протягом декількох робочих днів.
 

«Makovski» - якісний дизайн за приємною ціною

 
Існує багато причин, за якими дизайн квартир під ключ рекомендується замовляти саме в студії «Makovski»:
 
 • Ми завжди слухаємо і чуємо своїх замовників.
 • Ми намагаємося уникати типових інтер'єрів, віддаючи перевагу унікальним проектам.
 • Професійний підхід до роботи дозволяє виконувати її точно в строк.
 • Пропонуємо практичні планувальні рішення.
 • Надаємо фотореалістичні 3D візуалізації.
 
Якщо найняти дизайнера інтер'єру під ключ, він оперативно виконає обміри та фотофіксацію об'єкта, на підставі яких буде визначено кращє стилістичне спрямування, а найголовніше – розроблений унікальний проект с точною передачею ваших побажань. Створений фахівцями студії «Makovski» інтер'єрний дизайн дозволить отримати функціональну і ергономічну організацію простору для комфортного відпочинку і роботи.

MAKOVSKI: підпишіться на новини та корисні статті по дизайну інтер'єру

Наші послуги

Дизайн інтер'єру квартир

Дизайн інтер'єру будинків

Дизайн інтер'єру кафе, барів

Дизайн інтер'єру офісів

Контакти

Бюро Makovski

Aвул. Директорії буд 6 
Рівне, Україна 33000

T+38 (067) 937 44 89