З кожним роком дворівневі квартири стають все більш популярними - це обумовлено зручністю і можливістю відчути атмосферу тихого і затишного заміського будиночка, не покидаючи межі міста. Але для того, щоб організувати комфортні умови для проживання, слід відповідально підійти до оформлення і ремонту дворівневої квартири - для цього, як мінімум, потрібно бути ознайомленим з основами планування та оформлення простору в подібних житлових приміщеннях.
 
Бажано залучити професійного дизайнера, який зможе оптимально обіграти простір, врахувавши всі ваші побажання, виконати проект в єдиному стилі, і якщо необхідно реалізувати задумане, звільнивши вас для улюблених занять або більш продуктивної роботи.
 

Можливості дизайну дворівневих квартир

 
Грамотний дизайн інтер'єру дворівневих квартир неможливий без цілісності стилю, який буде використовуватися. Навіть еклектика з розрізненими елементами повинна бути продуманою. Предмети, що виділяються із загальної стилістики кімнати, можуть візуально звужувати простір, особливо, якщо площа приміщення менше 100 кв м. У великих квартирах можна поекспериментувати з акцентами, але вкрай уважно і обережно.

 
Варто виділити кілька основних напрямків, які будуть до речі у дворівневій квартирі:

 
 • Мінімалізм. Стриманий стиль, при якому використовується мінімум декору і меблів. Грамотно розроблений дизайн-проект в мінімалістичному напрямку створить раціональну, функціональну і стильну обстановку.
 • Хай тек. Втілення високих технологій. Такий дизайн буде мати гарний вигляд у кімнатах дворівневої квартири. Для стилю характерні чіткі форми, зрозумілі та прості лінії, а також використання сучасної техніки, металу і скла.
 • Лофт. Максимально стриманий в декоруванні напрямок. У такому інтер'єрі найчастіше використовуються відкриті комунікаційні мережі, труби, цегляна кладка і т.д.
 
В цілому дизайн дворівневої квартири може бути будь-яким. Реально оформити такий інтер'єр, який буде одночасно підкреслювати переваги житла і переваги господарів. Єдина умова - витримування єдиної дизайнерської концепції. Це обумовлено специфічним плануванням дворівневих квартир.
 
Якщо вам потрібен ідеальний дизайн дворівневих квартир, довірте його розробку фахівцям студії «Makovski» Замовити професійні послуги - значить гарантовано отримати бажаний результат. Ми ретельно підходимо до кожного проекту, оцінюючи особливості самого приміщення та оглядаючись на побажання клієнтів.

 
Етапи розробки дизайну

 
Незвичайне планування приміщень з декількома рівнями представляє складність для недосвідченого проектувальника: тут потрібно врахувати безпеку, зручність і комфорт всіх членів сім'ї. Саме тому для розробки дизайну дворівневих квартир варто звернутися до фахівців.

 
Проект виконується конструкторами студії за наступною схемою:

 
 • Обмір приміщень, виявлення особливостей несучих конструкцій, формування технічного завдання.
 • Складання плану розташування дверей, вікон, перегородок, сходів, комунікацій в декількох варіантах.
 • Підтвердження макета, що повністю відбиває бажання клієнта.
 • Створення фотореалістичної тривимірної візуалізації.
 
Додаткові послуги:
 
 • Підбір матеріалів для обробки, предметів меблів, аксесуарів.
 • Реалізація проекту. Послуга авторського нагляду дозволяє втілити в життя розроблену ідею точно і своєчасно. Контроль над проведенням всіх робіт здійснюється творцем проекту.
 

Звернення до професіоналів - гарантія виправданих очікувань

 
Великий простір дворівневої квартири дає багато можливостей для творчості. Інтер'єр дворівневих квартир дозволяє легко реалізувати ідею розбивки на декілька стилів. Різна стилістика першого і другого поверху створить відчуття двох окремих квартир. Оформлення кімнат може бути традиційним, але замовники все частіше вибирають ексклюзивний варіант дизайну. Професіонали студії «Makovski» обов'язково втілять всі ваші побажання:
 
 • 100% контроль якості. Ми працюємо поетапно і ретельно стежимо за якісним виконанням на кожному етапі. Наше портфоліо підтверджує високий рівень кваліфікації дизайнерів.
 • Сотні оригінальних ідей. Нас відрізняє свіжий підхід до створення інтер'єрів. У нас є сотні унікальних ідей і деякі з них ми втілимо в дизайні вашої дворівневої квартири!
 • Недорогий дизайн. Ми працюємо з сотнями постачальників і знаємо, у кого замовити матеріали і декор за низькою ціною. Це дозволяє вам істотно заощадити на ремонті.
 
Дворівневі квартири ціна інтер'єру виправдовує себе на сто відсотків. Звертайтеся до наших менеджерів та детально консультуйтеся з ними. Чекаємо на ваші дзвінки!

MAKOVSKI: підпишіться на новини та корисні статті по дизайну інтер'єру

Наші послуги

Дизайн інтер'єру квартир

Дизайн інтер'єру будинків

Дизайн інтер'єру кафе, барів

Дизайн інтер'єру офісів

Контакти

Бюро Makovski

Aвул. Директорії буд 6 
Рівне, Україна 33000

T+38 (067) 937 44 89